Skip to content

Paketid

Unustamatud saunaelamused!

Meie saunaelamusi on võimalik tellida pidudele, firmaüritustele, suvepäevadele ja muudele erinevatele sündmustele, kus soovite luua elamusterohkeid elamusi. Saunarituaalide läbiviimine eeldab sauna või saunakompleksi olemasolu, kuid võimalik on tellida ka pakett koos saunaga.

Saunaelamus
Saunaelamus
Saunaelamus
Saunaelamus
previous arrow
next arrow

Iglupark

Iglupargis ootavad sind saunameistrid, kes viivad läbi Eesti saunatraditsioonidest inspireeritud saunarituaali, mille käigus võetakse aega iseendale ja lükatakse kõrvale igapäevased mured. Saunarituaali käigus nauditakse leili ning räägitakse Eesti saunatraditsioonidest. Lisaks toimub saunameistri poolt saunavihaga vihtlemine ja veel nii mõndagi põnevat.

Soovijatel on võimalik ujuda ka merevees. Saunaskäik kestab olenevalt inimeste arvust kokku umbes 2-2,5h ja sobib kuni 8 inimesele.

Toosikannu Puhkekeskus

Toosikannu suitsusaunas viibimine on palju enamat kui pelgalt lõõgastus – see on samm tagasi aega, kus meie esivanemad kogesid saunaskäiku kui sügavalt isiklikku ja vaimset kogemust. Saunaelamus suitsusaunas on ainulaadne kogemus, mis ühendab sind nii looduse, ajaloo kui ka oma hingega. Rituaali käigus hellitame meeli aromaatsete saunavihtade pehme puudutusega, toidame nahka niisutava meega ja kostitame end rahustava taimeteega, luues ühtaegu naudinguterohke ja lõõgastava elamuse.

Suitsusauna elamus sobib ideaalselt korraga 3-6 inimesele (kestvus ~ 2-3h), suurema rahvahulga korral pikeneb saunaelamuse aeg.

Vaata ka: TV3 Uudised/Allan Muuk: Otse saunalavalt: milliseid uusi elamusi pakutakse suitsusaunas?

Jõesuu Turismitalu

Lõuna-Eestis asuvas Jõesuu Turismitalus saad rentida saunamaja koos saunameistriga. Jõesuus viime läbi elamusterohkeid leilirituaale, helirännakuid ning Eesti saunatraditsioonidest inspireeritud saunarituaalie koos vihtlemisega.

Viikingite küla

Viikingite küla suitsusaunas naudime saunaskäiku kui ehtsad viikingid. Suitsusaunas viibimine on palju enamat kui pelgalt lõõgastus – see on samm tagasi aega, kus meie esivanemad kogesid saunaskäiku kui sügavalt isiklikku ja vaimset kogemust. Saunaelamus suitsusaunas on ainulaadne kogemus, mis ühendab sind nii looduse, ajaloo kui ka oma hingega. Rituaali käigus hellitame meeli aromaatsete saunavihtade pehme puudutusega, toidame nahka niisutava meega ja kostitame end rahustava taimeteega, luues ühtaegu naudinguterohke ja lõõgastava elamuse.

Meeskonnaüritus

Enda meeskonnaga saad vabalt valitud saunas nautida saunarituaale, mis pakuvad kehale ja meelele tõelist naudingut, võimaldades unustada igapäevaaskeldused.

Lõõgastu koos kolleegidega saunas, kus meie rõõmsameelsed saunameistrid viivad läbi naeru ja emotsioone täis saunarituaali, mille käigus tõstetakse järk-järgult temperatuuri, toimub vihtlemine ja keha karastamine.

Oleme valmis saunarituaale kohendama vastavalt sinu eelistustele, et tagada ideaalne ja meeldejääv saunakogemus.

info@saunaelamus.ee

Telli saunaelamusi, küsi küsimusi ja sukeldu unustamatutesse elamustesse!