Skip to content

Saunaelamused

Avasta saunaelamuste võlumaailm!

Meie saunaelamustena tuntud saunarituaalid on rohkem kui lihtsalt lõõgastus – need on hetked, mis jäävad pikaks ajaks meelde. Anna endale võimalus nautida meelelahutuslikku ja lõõgastavat saunarännakut ning avasta saunamaailma võlumaailm koos meiega! Oleme selleks, et pakkuda sulle unustamatuid saunaelamusi, mis täidavad sinu keha ja meelt rõõmu ning tasakaaluga.

Meie saunaelamusi on võimalik tellida pidudele, firmaüritustele, suvepäevadele ja muudele erinevatele sündmustele, kus soovite luua elamusterohkeid elamusi. Saunarituaalide läbiviimine eeldab sauna või saunakompleksi olemasolu, kuid võimalik on tellida ka pakett koos saunaga.

Saunaelamus
Saunaelamus
Saunaelamus
Saunaelamus
Saunaelamus
Saunaelamus
Saunaelamus
previous arrow
next arrow

Elamusterohke leilirituaal

Leilirituaalid pakuvad kehale ja meelele tõelist naudingut, võimaldades sul unustada igapäevaaskeldused. Meie saunameistrid loovad saunarituaali ajal meeldiva õhkkonna, muutes selle eksklusiivseks ja meeldejäävaks elamuseks. Leilirituaali käigus tõstab saunameister järk-järgult temperatuuri, toimub vihtlemine ja keha karastamine. 

Leilirituaal kestab kokku umbes 10-15 minutit, mis on täpselt piisav aeg, et saada saunast kätte kõik, mida võtta on. See nauditav kogemus sobib suurepäraselt igas vanuses inimestele.

Aroomirännak jäises udus

Aroomirännak – lõõgastav seiklus, kus saad avastada lõhnade võlumaailma. Rituaalil tunned, kuidas lõhnad viivad sind imelisele aroomirännakule – mõnusa värskuse, männimetsa ning lavendli õrna lõhna embuses saad nautida täielikku keha ja meele lõdvestust. Sulge silmad ja kujuta ette, kuidas siseneme jäisesse udusse, kus kõik meeled ärkavad ellu. Tunne, kuidas jääkristallid õrnalt su nahka puudutavad ja värskendav külmus sinu ümber hõljub, sest täpselt seda koged sa aroomirännakul. 

Aroomirännak pakub sügavat meelerahu. Saunameister juhendab sind õrnalt läbi rituaali, võimaldades sul täiel rinnal nautida lõhnade ja jäise uduga kaasnevaid elamusi. Las keha ja meel puhkavad ning saad tunda ühendust nii looduse kui ka iseendaga.

Saunajooga

Meie saunajooga algab, kui astud leiliruumi, kus palavus ja aur loovad meeldiva ja rahustava õhkkonna. Koos kogenud joogaõpetajaga tehakse erinevaid venitusi ja hingamisharjutusi, mis aitavad süvendada keha ja meele ühendust ning saavutada täielik lõõgastus. Kuuma õhu ja auruga kokkupuutel avanevad poorid, puhastades keha mürkidest ning taastades naha loomuliku sära ja elujõu. Saunajooga aitab teil lõdvestuda, parandada painduvust, leevendada lihaspingeid ning tugevdada oma keha ja meelt. Lisaks saunajoogale viime läbi ka tavalisi joogatunde, mis sobivad ideaalselt sinu üritusele.

Viharituaal

Traditsioonilise Eesti viharituaali käigus võetakse aega iseendale ja lükatakse kõrvale igapäevased mured. Saunarituaali käigus vihtleb saunameister sind erinevate vihtadega, sinu ülesandeks on keskenduda hetkele ning lasta kehal ja vaimul lõõgastuda. Kuumus ja õrnad löögid vähendavad lihaspingeid ja lõõgastavad keha, samal ajal saunaaroomid ja viha eeterlikud õlid rahustavad meeli, luues rahuliku ja meeldiva atmosfääri.

Helirännak

Meie helirännak ühendab saunakultuuri ja heliteraapia maailma. Rituaalil viime sind rännakule eneseavastamisse ja taastumisse, kasutades erinevaid helisid, et luua sügav meditatiivne keskkond. Helirännaku helid loovad meeldiva atmosfääri, kus saate vabaneda stressist ja pingetest. See rituaal aitab teie kehal ja vaimul lõõgastuda ning tugevdab üldist heaolutunnet.

Saunaelamus suitsusaunas

Suitsusaunas viibimine on palju enamat kui pelgalt lõõgastus – see on samm tagasi aega, kus meie esivanemad kogesid saunaskäiku kui sügavalt isiklikku ja vaimset kogemust. Saunaelamus suitsusaunas on ainulaadne kogemus, mis ühendab sind nii looduse, ajaloo kui ka oma sisemise hingega. Rituaali käigus hellitame meeli aromaatsete saunavihtade pehme puudutusega, toidame nahka niisutava meega ja kostitame end rahustava taimeteega, luues ühtaegu nautimisrohke ja lõõgastava elamuse.

Suitsusauna elamus on saadaval Toosikannu Puhkekeskuses

Saunameistri algkursus

Viime läbi algkursusi saunameistritele, kus omandatakse teadmised ja oskused olemaks saunameister. Koolitus sobib nii erinevatele spaa- ja saunakeskustele, kes soovivad alustada saunarituaalidega, kui ka inimestele, kes lihtsalt soovivad saunast rohkem teada saada. Meie koolitust viib läbi kogemustega saunameister, kellel on ulatuslikud teadmised ja kogemused koolitamise ja saunarituaalide valdkonnas ning kes on ka varasemalt Eestis tegutsevates spaa- ja saunakeskustes koolitanud saunameistreid. Kui tunned huvi meie saunameistrite algkursuse vastu, võta julgelt meiega ühendust. Oleme valmis sind rikastama teadmiste ja oskustega ning aitame sul saada suurepäraseks saunameistriks!

Tutvu õppekorralduse alustega siit: Õppekorralduse alused

Tutvu kvaliteedi tagamiste alustega siit: Kvaliteedi tagamise alused

info@saunaelamus.ee

Telli saunaelamusi, küsi küsimusi ja sukeldu unustamatutesse elamustesse!